Innovation Center
Torun Technology Park This place inspires innovationsPL / EN

Companies

Enter the
network of
friendly professionals

 • ul. Włocławska 167, budynek C
 • owlik.pl
 • ul. Włocławska 167, budynek C
 • ul. Włocławska 167, budynek C
Specjalizujemy się w elektronicznych systemach zabezpieczeń antykradzieżowych dla placówek handlowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo alarmy sklepowe, liczniki klientów, bramki antykradzieżowe we wszystkich dostępnych technologiach oraz systemy RFID. Wdrażamy też autorskie rozwiązania softwarowe, które rozbudowują systemy zabezpieczeń w dodatkowe funkcjonalności.
 • ul. Konwaliowa 30 (w trakcie inwestycji)
 • +48 56 654 60 91
 • www.twerd.pl
Jesteśmy obecni na rynku od 1989 roku. Zatrudniamy wyselekcjonowanych, twórczych i ambitnych pracowników otwartych na nowe trendy w energoelektronice. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja wektorowych przemienników częstotliwości (popularnie nazywanych falownikami). Oferujemy przemienniki na napięcia 230/400/500/690V o mocy do 800kW. Ponadto oferujemy przemienniki trójpoziomowe na napięcie 1140V chłodzone cieczą oraz układy do przetwarzania energii elektrycznej pozyskanej ze źródeł odnawialnych, tj. elektrowni wiatrowych, wodnych i słonecznych. Zapraszamy do współpracy.
Jesteśmy największą firmą na rynku wózków widłowych w naszym kraju. Za firmą stoi ponad 20 lat doświadczeń w obszarach: usług, handlu i wyposażenia transportu wewnętrznego w widlaki.  Sukces spółki tworzą specjaliści w dziedzinie handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. Zatrudniamy w chwili obecnej ponad 220 pracowników.
Jesteśmy firmą usługowo handlową działającą na rynku od 1996 roku. Od początku istnienia podstawowym celem naszej począwszy od doradztwa po końcowy montaż instalacji. Od początku istnienia podstawowym celem firmy jest zaspokojenie potrzeb małych, średnich i dużych inwestorów. Nasza działalność związana jest z następującymi branżami: instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne, -elektryczne i niskoprądowe, automatyka HVAC, inspekcja i czyszczenie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, produkcja kanałów i kształtek prostokątnych oraz innych elementów wentylacyjnych z blachy ocynkowanej, kwasoodpornej i z miedzi.
Data Invest jest firmą technologiczną koncentrującą się na rozwoju zaawansowanych technologii, takich jak masowe przetwarzanie danych, usługi obliczeniowe, rozwiązania IT w chmurze.  
Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w marcu 2004 r. Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja pojemników aluminiowych typu 'tea ligts' i blaszek do knota w 18 rożnych wariantach (pojemniki 'tea lihgts') i 5 rodzajach ( blaszki do knota). Filozofią firmy jest dostarczanie klientowi towarów o najwyższej jakości tak aby spełniały one oczekiwania każdego pojedynczego klienta.
 • ul. Włocławska 167, Budynek A, pok. 263,266
 • +48 56 657 52 01
 • www.polser.eu
Firma POLSER jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założona w 2004r. w Toruniu. Na początku działalności firma zajmowała się hurtową sprzedażą nabiału i wędlin. W 2006r. POLSER postanowił zmienić profil działalności i rozpocząć produkcję oraz sprzedaż proszkowych komponentów mlecznych.Po modernizacji obiektu oraz dostosowaniu do wymogów sanitarnych - spółka w czerwcu 2006r. uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności produkcyjnej.
 • ul. Włocławska 167, Budynek A, pok. 260
 • +48 543 454 234
 • www.8k.com.pl
Nasza agencja od wielu lat z sukcesami zajmuje się profesjonalnym brandingiem, desingiem i tworzeniem identyfikacji wizualnych. Cechą szczególną naszej działalności jest fakt, że zawsze kładziemy nacisk na najwyższą jakość, a każda praca jest realizowana z najwyższym zaangażowaniem oraz ponadprzeciętną dbałością o szczegóły. Jako doświadczona firma gwarantujemy, że opracowane przez nas koncepcje cechują się bardzo wysokim stopniem innowacyjności i użyteczności oraz kreacją na najwyższym poziomie. Jest to możliwe ponieważ jako nieliczni wypracowaliśmy unikatowe połączenie najnowszych technologii, usability oraz designu przyjemnego dla użytkowników.
 • ul. Włocławska 167, Budynek A, pok. 158-162
 • +48 56 651 00 36
 • www.unibox-it.pl
Firma Unibox IT specjalizuje się w dostarczaniu komplementarnych rozwiązań w zakresie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Rozwiązania proponowane przez nas kierowane są do firm różnych branż i specjalności zarówno producentów , dystrybutorów jak i detalistów. Wieloletnie doświadczenie zespołu tworzącego nasza firmę oraz wybór skalowalnych i elastycznych narzędzi informatycznych stwarza naszym klientom możliwość uzyskania szybkiego i pełnego efektu z wdrożonych rozwiązań informatycznych. Produkty i usługi oferowane przez nas wspierają wszystkie procesy biznesowe zachodzące w nowoczesnej firmie pozwalając na ich planowanie, sprawne realizowanie oraz
 • +48 56 657 77 77
 • ul. Włocławska 167, Budynek A, pok. 157, 167
 • www.ilox.eu
 • Toruń, ul. Włoclawska 167, budynek A, pok. 261
 • +48 56 657 77 64
 • www.tako.pl
Nasza firma specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych działających w branży paliwowej. Zakres działalności jest jednak znacznie szerszy - o czym więcej w zakładce Oferta Handlowa. Wykwalifikowana kadra kierownicza oraz personel wykonawczy zapewniają wykonanie powierzonych prac na wysokim poziomie z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań technicznych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, dlatego stawiamy przede wszystkim na fachowe wykonawstwo oraz niezawodny serwis.
 • Toruń, ul. Włocławska 167, Budynek F
 • +48 501 056 730
 • ul. Włoclawska 167, Hydrofornia I-12
 • +48 56 654 74 54
 • www.wuel.pl
Firma powstała w 1996 roku, jako przedsięwzięcie rodzinne i prowadzi działalność handlową oraz produkcyjną. Jest bezpośrednim importerem maszyn i urządzeń do zaszywania worków dla różnych gałęzi przemysłu. Prowadzi serwis maszyn i urządzeń zaszywających worki oraz zajmuje się sprzedażą nici do tych maszyn. Drugą dziedziną działalności jest produkcja artykułów plecionkarskich m.in. sznurowadeł, ekspandora (guma oplatana) do plandek, sznurków, lin itp. Teren działalności firmy obejmuje cały obszar Polski. Swoje wyroby firma eksportuje na rynek niemiecki.
Talex jest dostawcą zaawansowanych technologicznie usług i rozwiązań IT pozwalających optymalizować procesy biznesowe. Poprzez właściwe rozwiązania klienci uzyskują dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych, a także wiedzy i doświadczenia specjalistów firmy.
 • Toruń, ul. Włocławska 165 (przed rozpoczeciem inwestycji)
 • +48 56 654 74 68
 • www.asco.net.pl
Produkujemy części do maszyn rolniczych, budowlanych, do systemów podłóg podnoszonych, konstrukcje ze stali jakościowych, wyposażenie do technicznego zaplecza budów, podzespoły przyczep i naczep transportowych, części dla przemysłu spożywczego.
Przedmiotem działalności firmy RAAN-UV SYSTEMS jest dystrybucja promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych jak i medycznych, a także lamp specjalistycznych z działu Entertainment wykorzystywanych w projektorach kinowych oraz do oświetlenia studyjnego, scenicznego, klubowego, jak i architektonicznego. Poza tym w swojej ofercie posiadamy również urządzenia do ogrzewania strefowego - reflektory ciepła IR.
WINDMATIK jest firmą o wyłącznie polskim kapitale operującą na rynku energii odnawialnej. Tworzy ją grupa profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych. WINDMATIK uczestniczy na każdym etapie tworzenia projektów, począwszy od pozyskiwania potencjalnych terenów pod inwestycje, poprzez wystąpienie o warunki energetyczne, urbanistyczne, środowiskowe, aż do momentu uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę. Finalną fazą inwestycji, którą zajmuje się WINDMATIK jest budowa, uruchomienie i eksploatacja elektrowni wiatrowych.
Firma West-House ma ambicję dostarczać swoim klientom zaawansowane rozwiązania technologii stolarki PCV. By sprostać tym wymaganiom, zakład produkcji okien musi spełnić trzy podstawowe warunki: dysponować profilem wysokiej jakości, dobrze opracowanym systemem profili oraz nowoczesną bazą produkcyjną. Firmę tworzy zespół doświadczonych handlowców oraz specjalistów z fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym przez kilka lat praktyki i szkoleń. Personel naszej firmy jest w pełni przygotowany do wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
Jesteśmy Kancelarią o specjalizacji z zakresu prawa pracy i prawa gospodarczego (w tym między innymi prawa spółek, prawa umów, negocjacji handlowych, przekształceń przedsiębiorstw, windykacji należności). Oferujemy stałą obsługę prawną, jak również doradztwo prawne dla osób indywidualnych. W ramach świadczonych usług prawnych Kancelaria zapewnia: porady prawne, opinie prawne, reprezentowanie Klientów przed sądami i organami administracji wszystkich instancji, przygotowywanie umów cywilnoprawnych, regulaminów i innych dokumentów prawnych,  udział w negocjacjach handlowych, prowadzenie szkoleń dla pracowników.
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy sp. z o.o. wspiera mikro i małe przedsiębiorstwa w dostępie do finansowania zewnętrznego. Celem działalności Spółki jest wspieranie powstawania i rozwoju przedsiębiorczości, oraz rozwoju ekonomii społecznej na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, w szczególności przez ułatwianie dostępu do finansowania, szkoleń, doradztwa, infrastruktury okołobiznesowej oraz współdziałania nauki i biznesu.
 • ul. Włoclawska 167, budynek A, parter
 • +48 56 656 40 02
Megatherm specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych robót fundamentowych przeznaczonych dla rynku budownictwa indywidualnego. Wykonujemy fundamenty płytowe ze szczególnym uwzględnieniem trudnych warunków gruntowych i wodnych. Zajmujemy się wzmacnianiem i naprawą fundamentów wadliwych lub uszkodzonych. Firma zajmuje się indywidualnie każdym projektem, do którego dobieramy odpowiednie technologie i materiały, a nasze wyspecjalizowane ekipy wykonują je we wskazanym miejscu. Oferowane przez nas płyty fundamentowe doskonale wpisują się w program refinansowania kredytów promowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska dla domów energooszczędnych.
Black Pearls to zespół kreatywnych, dynamicznych oraz doświadczonych specjalistów działających wspólnie na rzecz rozwoju polskich innowacji. Nasz zespół wspierają polscy oraz zagraniczni eksperci o interdyscyplinarnych kompetencjach. Stawiamy na ścisłą współpracę nauki z biznesem realizując wspólne przedsięwzięcia z jednostkami naukowymi w myśl hasła: Smart Business Ventures.